Zannetti Piranha: obří potápky s teakovým číselníkem připlouvají

Zannetti Scuba Art Piranha wood překvapí velikostí i provedením číselníku Italský hodinář Zannetti se sídlem v Římě na letošní sezónu připravil milovníkům hlubinného potápění nový přírůstek své řady Scuba Art. Novinka jménem Piranha Wood připlouvá se vším, co časomíře této… »

Baume & Mercier Promesse si získají každou ženu

Baume & Mercier Promesse je nebývale širokou modelovou řadou Říká se: sto lidí, sto chutí. A platí, že jeden produkt se nikdy nezalíbí všem. Nejinak tomu je ve světě luxusních hodinek. U Baume & Mercier si jsou někdy až neuvěřitelné variability požadavků svých klientů velmi… »

JeanRichard má novinku Chestnut 1681 i tříručkové Aeroscope

Novinka JeanRichard Chestnut 1681 s kaštanovou PVD vrstvou zaujme i manufakturním strojkem JR1000 Tradiční švýcarská značka JeanRichard s blížícím se podzimem oživuje svou nabídku. Nově příchozích je přitom hned několik, nové modely proslulé sportovní řady AeroScope totiž doplňuje časomíra Chestnut 1681, jež… »

Linde Werdelin SpidoSpeed: luxusní chronograf s pavoučí lehkostí

Obě novinky od Linde Werdelin pohromadě Linde Werdelin je nejen výrobcem luxusních náramkových hodinek, v jeho portfoliu zájemci najdou i užitečné nástroje pro hloubkové potápění a trochu překvapivě i pro lyžování. Dnešní článek ale bude o dvojici nových… »

Eberhard & Co. má speciální edici hodinek s logem Ambrì Piotta

Eberhard & Co. Traversetolo LE HCAP Eberhard & Co. utvrzuje spolupráci s legendárním švýcarským hokejovým týmem Ambrì Piotta představením přísně limitované edice hodinek Traversetolo. Těch bude vyrobeno přesně 77 kusů, a tento skromný objem výroby… »

Rolex Deepsea Sea-Dweller D-Blue: známý model s novým číselníkem

Rolex Deepsea Sea-Dweller D-Blue jsou profesionální potápěčské hodinky Psal se 25.březen roku 2012 a světoznámý režisér James Cameron uskutečnil první sólový ponor do nejhlubšího místa oceánu, Mariánského příkopu. Jeho urputné přípravě tehdy krom National Geographic pomáhala i… »

Cookoo 2 jsou voděodolné a docela chytré hodinky

Cookoo 2 přicházejí ve verzi Sporty Chic a Urban Explorer Nejen tradiční výrobci mobilních telefonů přispěchávají s chytrými hodinkami. Rovnocenným soupeřem je jim třeba kalifornská značka Pebble se stejnojmennou časomírou. Dalším úspěšným startupem této kategorie jsou… »

Eberhard & Co. fandí hokeji a týmu Ambrì Piotta obzvláště

Přilby členů hokejového týmu Ambrì Piotta již zdobí logo Eberhard Podpora individuálních sportovců ze strany prestižních hodinářských značek není vůbec ojedinělá. Často ale takové společnosti podporují celé týmy, což je i případ firmy Eberhard & Co., která v minulých dnech… »

Richard Mille RM 030 v barvách Polo Clubu ze Saint-Tropez

Richard Mille RM 030: detail skeletovaného číselníku Značka Richard Mille letos podruhé sehrála prestižní roli oficiální časomíry na sérii golfových turnajů, které pořádá francouzský Polo Club v prosluněném Saint-Tropez. Tam golfisté minulý víkend opět poměřili své… »

Ulysse Nardin míří pod křídla koncernu Kering

Koncern Kering oznámil akvizici značky Ulysse Nardin Švýcarská značka Ulysse Nardin rozšiřuje hodinářské zastoupení skupiny Kering. Čelní představitelé koncernu akvizici oznámili ve středu odpoledne spolu s prezentací hospodářských výsledků za druhý kvartál… »