Paříž: Belles Montres

Oficiální plakát výstavy V neděli skončil v pořadí už čtvrtý ročník výstavy Belles Montres (Salon International de Horlogerie de Prestige). Konal se na nejprestižnějším místě Paříže, ve skleněné pyramidě v Louvre a celkem se na ni přišlo… »

Mnichovský čas

Armin Strom měl velký stánek Závěr roku není právě čas plný výstav hodinek, pokud pomineme pro nás trochu vzdálenou Belles Montres v Paříži, je Münichtime a týden na to následující Viennatime, dobrou příležitosti sejít se u krásných časomír. »

19. ročník výstavy Hodiny a klenoty

19. ročník výstavy Hodiny a klenoty Současná situace dávala tušit, že budeme stěží hovořit o letošním n19. ročníku mezinárodní výstavy Hodiny a klenoty na pražském výstavišti v Praze jako o bohatém počtu vystavovatelů. Celkem více než sedmdesátka… »

Výstava Hodiny a klenoty začala

Náš stánek Hodinky & šperky Další ročník výstava Hodiny a klenoty na výstavišti v Holešovicích je bezesporu skromná, ale rozhodně zajímavá. Ostatně příznivci hodinek jsou rádi za každé setkání s časomírami. Tak je tomu tak i v tomto 19.… »

SIHH: Chlapec co dospěl

Slavnostní zahájení 20. ročníku SIHH Letošní výstava Salon de la Haute Horlogerie má za sebou svých 5 dnů slávy. My jsme vám už přinesli první dojmy, nyní je čas na čísla: šlo o 20. ročník, vystavovalo 19 hodinářských firem a navštívilo ji 12 500 hostů… »

SIHH: První pocity

Oficiální zahájení vždy obstarává symbolická stráž cechů Začněme tedy rovnou – všichni by asi byli raději, kdyby se právě dvacátý ročník této prestižní výstavy konal za lepší ekonomické situace. Ale i tak… »

Je luxus v krizi (2)?

Franck Muller Tohle je výmluvné: americký miliardář Michael J. Gould přiletěl vlastním tryskovým letadlem z Colorada do Monaka, aby převzal první vyrobený kus hodinek Franck Muller Aeternitas Mega 4 Grande Sonnerie Westminister Carillon za… »

Je luxus v krizi?

Jeden z objektů Watchlandu Místo dlouhosáhlých rozborů uvedeme příklad jedné výstavy a jednoho uskupení. Hovoříme o výstavě WPHH a Franck Muller Group Watchland. Výstava měla 12 ročníku, skupina přibližně stejný počet členů. Pozor na slůvko… »

„Přehlídka“ hodinek

Baume & Mercier a slavné modely v čase Čtyři hodiny jízdy autem do Mnichova za to rozhodně stáli. Byli jsme na výstavě Munichtime, na kterou jsme lákali i vás. Zhruba 70 značek od nejzvučnějších jmen až po v Čechách téměř neznámé německé značky. »

Pozvání na výstavu

Vystavistě V pátek a sobotu, tedy do 3. října máte ještě šanci přijít se podívat na modely, které jste v Čechách ještě neviděli. Samozřejmě, že mluvíme na vás – fandech hodinek a samozřejmě, že hovoříme o výstavě Hodiny… »