Inhorgenta 2013: Rekordní počet vystavovatelů

Inhogenta 2013 Největší německá výstava hodinek a šperků Inhorgenta 2013, která se bude konat 22 - 25 února 2013, již zaznamenala rekorní zájem vystavovatelů. Příští rok je pro Inhorgentu jubilejní, neb tato výstava se bude konat po… »

Pozvánka na výstavu: GeMin 2012 Athény

Athény budou na podzim hostit 26. výstavu šperků GeMin 2012 Pro ty, kteří chtějí na podzim uniknout do teplých krajin, máme zajímavý tip. Udělejte si výlet do řeckých Athén. Toto město překypuje nejen starobylými památkami, ale v listopadu bude i přeplněno šperky. V období od… »

BaselWorld 2012: Výstava (Díl 3.)

Bulgari Papillon Voyageur Basel je rovněž místem pro setkání s dobrými známými, pokud si to můžeme dovolit tahle říct. Opět jsme měli milá setkání třeba v hale 4, kde se prezentují značky jako Ladoire. Zde jsme také hovořili s charismatickým… »

BaselWorld 2012: Výstava (Díl 2.)

X-TREM-1 a klasický tourbillon Clareta Hned první den otevření, tedy ještě v novinářský den, se po úvodní tiskové konference o ekonomické situaci především švýcarského hodinářského průmyslu, konalo představení novinky Christophe Clareta. »

BaselWorld 2012: Výstava (Díl 1.)

TAG Heuer prezentoval Mikrogirder Každý Baselworld přináší technické novinky. Řekneme o některých, které nás při procházení šesticí hal výstaviště Baselworld zaujaly. »

BaselWorld 2012: Ochutnávky (Díl 8.)

Longines The Saint Imier Collection Je naprosto přirozené, že Baselworld je rovněž místem pro menší nebo větší oslavy. Tím máme na mysli skutečnost, že si právě na výstavě a připomínají značky svá výročí založení. Co je však hlavní, není… »

BaselWorld 2012: Ochutnávky (Díl 7.)

Aviator z řady Professional se strojkem Valjoux Možná je to trochu nespravedlivé, ale každoročně přitahují kromě jiného pozornost značky, které jsou zcela nové, nebo vystavují na Baselworldu poprvé. Pro samotné firmy je to velká šance, která téměř každé výstavě… »

Baselworld 2012: 40. ročník veletrhu

Takhle to bude vypadat příští rok Svým způsobem bude letošní ročník Baselworldu posledním svého rodu. Proto se také koná výjimečně ve dnech 8. – 15. března. Důvod? Výstavní společnost zásadně přebudovává haly a příští rok se už největší… »

BaselWorld 2012: Ochutnávky (Díl 6.)

Revue Thommen Classic 82 Round Švýcarská značka Revue Thommen může být hrdá na více než stovku vlastních strojků, které vyvinula a vyrobila od roku 1853. Nejnovější model s názvem Classical 82 Round v této tradici pokračuje. Číslo 82 v názvu… »

BaselWorld 2012: Ochutnávky (Díl 5.)

BIGmatic 16½’’’ Hlavně těm, kteří nebudou moci navštívit výstavu luxusu BaselWorld 2012, přinášíme další dvě novinky od firem Cimier a Rado. První zmíněná představí model BIGmatic 16½’’’, který je velký nejen svým jménem,… »