Prim MPM: Hodinky pro finalistky České Miss

Finalistky České Miss s novými hodinkami. Uprostřed Pavel Houdek ze společnosti Prim Ve čtvrtek odpoledne se v pražském Buddha baru společně sešla čtrnáctka nejkrásnějších českých dívek, aby se naposledy ukázala veřejnosti před odletem na soustředění České Miss do Thajska. Zároveň také finalistky… »

Frederique Constant: Čínské tažení

Slavnostní otevření mono-brandového butiku Frederique Constant. V návaznosti na obrovský úspěch v Hong Kongu v minulém roce Frederique Constant slavnostně otevřel nový mono-brand butik v čínském městě Taiyuan. Švýcarská značka tím dává jasně na jevo, jaký potenciál má čínský… »

Chopard: Ocenění pro Caroline Scheufele

Caroline Scheufele přebírá ocenění od nadace amfAR Viceprezidentka a Umělecká ředitelka známé značky Chopard, Caroline Scheufele, obdržela od nadace amfAR (Foundation for AIDS Research), která se zabývá výzkumem nemoci AIDS, ocenění Award of Courage. Tuto cenu jí za její… »

Armin Strom odchází

Pan Schediwy s mistrem Stromem Zakladatel společnosti Armin Strom ve věku 73 let oznámil, že odchází z aktivního obchodního života. Nadále ovšem zůstává jak akcionářem hodinářské společnosti z Biel/Bienne, která nese jeho jméno, tak poradcem a… »

Prodeje? Jak kde

New Orsay Black Racing Není žádným tajemstvím, že například šéf Swatch Group pan Nick Hayek si dovolil ještě před koncem loňského roku pro rok 2009 prognózu – budeme na tom asi jako v roce 2007. A co ostatní, celé Swiss made hodinářství? »

Mobil nepřítel hodinek?

Rose Gold & Blue Nebudeme si nic namlouvat – mobily má řada lidí místo hodinek. Samozřejmě, že to neplatí pro nás fandy časomíry, nicméně vážný nepřítel to je. Možná bychom měli čas přítomný změnit na minulý. Proč? Na scéně… »

Krize jako novinka?

Ilustr. foto „Je na čase, abychom sklapli slunečníky, složili lehátka a všechno uklidili před bouří, už to fouká.“ Tato trefná slova šéfa hodinářské značky Hublot pana Jean-Cladue Bivera nejsou dnes žádným objevem. Jenže byla… »

Letí luxus?

Yvan Arpa Už jste viděli hodinky za 24 012 000 korun? Jistě, tolik za Patek Phillippe Grande Complication jen tak někdo nedá. Tak tedy dobře, co takhle „jen“ 12 383 000 korun za Audemar Piguet, tedy přesněji model Jules Audemars… »