Graham: Partner Baja 1000

Baja 1000 letos slaví 45 let U příležitosti pětačtyřicátého výročí slavného závodu Baja 1000, se značka Graham rozhodla spojit své jméno s tímto náročným pouštním závodem. Sal Fish, prezident Score International a Eric Loth, výkonný ředitel… »

A. Lange & Söhne: Pět let v Drážďanech

Butik A. Lange & Söhne v historickém centru Drážďan Věhlasná německá značka z Glashütte, A. Lange & Söhne, letos slavila páté výročí svého butiku v Drážďanech. Ten se nachází v historickém centru města, poblíž slavného kostela Frauenkirche. U příležitosti… »

Fabergé: Volba Kate Hudson

Kate Hudson se šperky Fabergé na Benátském filmovém festivalu Na zahajovacím ceremoniálu 69. Benátského filmového festivalu a během premiéry filmu The Reluctant Fundamentalist, zdobily herečku Kate Hudson šperky uznávaného klenotníka Fabergé. »

Jaeger-LeCoultre: Hvězda červeného koberce v Benátkách

Alessio Vinci, Filippo Lamantia a Davide Oldani s modely Jaeger-LeCoultre Zahajovací ceremoniál letošního Benátského Filmového Festivalu, kterého se účastnila řada osobností a hvězd filmové branže, byl opět přehlídkou luxusních šperků. Ani letos nesměly na červeném koberci chybět hodinky… »

Eberhard & Co.: Jeden z vítězů Melges 24

Audi-Eberhard Sailing Team na Melges 24 Jachtařského závodu Melges 24, který je součástí světového šamponátu, se letos účastnilo 129 lodí ze 22 zemí a čtyř kontinentů. Mezi nimi nechyběla ani loď týmu Audi-Eberhard. Po pěti dnech a 11ti závodech stanula… »

Fabergé: Volba Daphne Guinness

Daphne Guinness se šperkem Fabergé Irská návrhářka Daphne Guinness se rozhodla vydražit v aukční síni Christie's kolekci s příhodným názvem Daphne Guinness Collection. Pokud je vám příjmení Daphne povědomé, tak je to tím, že se jedná o přímého… »

Graham: Nový ambasador Steven Finn

Steven Finn - nový ambasador značky Graham Značka Graham se tento měsíc spojila se světem kriketu, když oznámila, že jejím novým ambasadorem se stal Steven Finn. Steven, který se narodil 4. dubna 1989 je patrně budoucností anglického kriketu. Jeho míče dosahují… »

Carl F. Bucherer: Volba akční hvězdy

Sylvester Stallone s hodinkami Carl F. Bucherer Patravi TravelTec Evropa se ocitá pod útokem filmových hvězd, které na filmová plátna přináší nový akční trhák The Expendables 2 (Postradatelní 2). Obsazení je plné notoricky známých akčních hrdinů. Ve filmu se tak objeví Sylveseter… »

Meccaniche Veloci: Nový Ambasador

Martin Castrogiovanni (v popředí) Italská hodinářská značka Meccaniche Veloci oznámila svého nového ambasadora, kterým se stal třicetiletý hráč rugby Martin Castrogiovanni. Člen italského rugbyového týmu, a od roku 2006 hráč Leicester Tigers, je na… »

Breitling: Poprvé s "Jetmanem" ve vzduchu

Yves "Jetman" Rossy letí po boku historické Dakoty DC-3 Pro VIP zákazníy uspořádala značka Breitling nebývalý zážitek, když jim nabídla sedadla v historickém letounu Douglas DC-3, známého pod názvem Dakota. Zatímco VIP pasažéři usedali do letounu ze čtyřiátých let, Yves… »