Zenith: Večírek hvězd

Večírku se zúčastnil i Steven Spielberg Čtvrtého února se veslavné restauraci Spago v Californském Beverly Hills konal VIP večírek věnovaný hollowoodským hvězdám, které byly nominovány na 85. Ceny Akademie (Oscar). Akci plnou hvězd pořádal magazín Hollywood… »

Graham: Partnerství s GT Asia

Graham nově spolupracuje se závody GT Asia Anglická značka Graham oznámila nově uzavřené partnerství se závody GT Asia, které se konají na Macau Grand Prix. Závody známé jako "závody gentlemanů motorsportu" jsou vedoucím šampionátem vozů GT, kterých se s těmi… »

MB&F: LM1 - absolutní vítěz Ženevské Grand Prix

Absolutní král letošní Ženevské Hodinářksé Grand Prix Na letošní rok, konkrétně na listopad, Maximilian Büsser, zakladatel značky MB&F, rozhodně nezapomene. Model LM1 se totiž stal hvězdou letošní Ženevské Hodinářské Grand Prix (“Grand Prix de l’Horlogerie de Genève).… »

Bulgari: Nová ambasadorka Zhang Ziyi

Prsten na podporu organizace Save the Children Společnost Bulgari na mezinárodní tiskové konferenci spojené s  inaugurací výstavy fotografií a videí Fabrizia Ferri „Stop. Think. Give.“ minulý týden v Římě oznámila, že prodejem prstenu na podporu organizace Save the… »

Corum: Ben Ainslie jachtařem roku

Admiral's Cup Legend 42 Tourbillon Micro-Rotor Ambasador značky Corum, Ben Ainslie, má letos velmi úspěšný rok. Poté, co se stal olympijským šampionem, byl v listopadu vyhlášen delegáty Mezinárodní jachtařské federace (ISAF), Světovým jachtařem roku. Cena ISAF World… »

Chopard: Další luxusní butik v Praze

Caroline Scheufele a Eva Herzigová při slavnostním otevření butiku Chopard Kreativní ředitelka klenotnického domu Chopard, Caroline Scheufele, otevřela ve čtvrtek v Praze za účasti své dlouholeté kamarádky a múzy, topmodelky Evy Herzigové, další z butiků této značky. Obchod Chopard tak… »

Omega: Nový butik v Praze

Na začátku května byl v Praze otevřen nový butik značky Omega Na začátku května letošního roku byl otevřen další nový evropský concept store světového jména i věhlasu - BUTIK OMEGA. Na prestižní pražské adrese - Staroměstském náměstí 6, se můžete přesvědčit o kvalitě a… »

Graham: Dva noví ambasadoři

Steven Liquorish Původem anglická značka Graham letos rozšířila svou rodinu ambasadorů o dva závodní jezdce. Těmi jsou angličan Steven Liquorish a mexičan Mario Dominguez. »

A. Lange & Söhne: Druhý butik v Dubaji

Slavnostní otevření butiku. Zleva: Ředitel saské manufaktury Wilhelm Schmid, německý generální konzul v Dubaji, Klaus Ranner, manažer A. Lange & Söhne pro střední východ, Matthieu Dupont Nejznámější německá značka A. Lange & Söhne, sídlící v Glashütte blízko českých hranic, koncem září slavnostně otevřela druhý vlastní butik ve Spojených arabských emirátech. Celkově se tak jedná o sedmý… »

Maurice Lacroix: Spojení s Fiskar Automotive

Henrik Fisker (vlevo) a Marc Gläser Na pařížském Mondial de l’Automobile in Paris, oznámila švýcarská značka Maurice Lacroix spojení s automobilovou značkou Fiskar Automotive. Maurice Lacroix tak navíc získal dalšího ambasadora, kterým se stal sám Henrik… »