Baraka: Jen pro muže

Nová kolekce náramků kombinuje ocel se zlatem a diamanty Baraka je první italskou značkou, která se zaměřuje na výrobu šperků pro muže. Již od svého vzniku v roce 1975 překvapuje svým inovativním high-tech designem , smyslem pro detail a prvotřídním materiálem. Pro vytvoření… »

Roberto Coin: Cento diamonds

Prsten Cento diamonds Fantasy z bílého zlata se  safíry a diamanty Diamant je nejznámější drahokam na světě. Symbolizuje nejen svoji vysokou hodnotu, ale také lásku, světlo a krásu. Dokonale vybroušené diamanty nabízí jedna z kolekcí značky Roberto Coin nazvaná Cento diamonds. »

Cartier na Pražském hradě

Jeden z plakátů s egyptskými hodinami Je to jako když se otevřou dveře do pohádky. Jako když navštívíte klenotnici svých snů. Výstava nazvaná Power of style přivádí do Jízdárny Pražského hradu značku Cartier. »

Roberto Coin v Pařížské

Nová prodejna v Pařížské ulici v Praze První obchod v České republice, v  Pařížské ulici v Praze, otevřel věhlasný italský klenotník Roberto Coin, historie jehož značky sahá do roku 1977, ve městě Vicenza. Zpočátku tvořil především pro slavné… »