Chopard a Happy Hearts Fund připomněly výročí tsunami na Haiti

Petra Němcová - zakladatelka nadace Happy Hearts Fund a topmodelka v jedné osobě Letos v prosinci uplyne již deset let od ničivého tsunami, které v roce 2004 zpustošilo ostrov Haiti a připravilo o život na 230 tisíc lidí. Nadace Happy Hearts Fund spolu s klenotnickým domem Chopard proto v New Yorku… »

Ohlédnutí se za 67.ročníkem MFF v Cannes

Caroline Scheufele v obležení topmodelek 67.ročník MFF v Cannes je již minulostí. Pomyslnou tečkou po vyhlášení vítězů v jednotlivých kategoriích byla závěrečná ceremonie. Proslulý festival ale nebyl jen přehlídkou toho nejlepšího, co se za poslední rok… »

Šperky Chopard na 67. MFF v Cannes

Španělská herečka Paz Vega Francouzské město Cannes tento týden již po sedmašedesáté ožilo každoročním filmovým festivalem. Tato prestižní událost není jen přehlídkou těch nejzajímavějších filmový počinů, své pevné místo v jeho programu… »

Calvin Klein ... žensky jemné

Calvin Klein Nepochybně smyslné a empatické šperky. Jedny  s nádechem sochařské přesnosti, jiné geometrické krajkové rozmanitosti nebo měkké zaoblenosti ženských křivek. Elegantní tvar, současný rafinovaný design a ušlechtilý… »

Cartier: Zásnubní prsten Destinée

Cartier Destinée Cartier letos představil další úchvatný zásnubní prsten. Tato novinka s názvem Destinée představuje zázrak klasického stylu inspirovaný ikonou prstenu Cartier Solitaire 1895. Solitérní prsten Cartier Destinée z platiny je k… »

Fabergé: Novinky kolekce Matelassé

Prsteny s diamanty v růžovém a bílém zlatě Klenotnická firma Fabergé letos představila novinky, které rozšíří kolekci Matelassé. Nové přírůstky kolekce Matelassé zahrnují leštěné i matné prsteny, náušnice a náhrdelníky. Novinky budou k dostání v buticích… »

Montblanc: Edice Jonathan Swift

Limitovaná spisovatelská edice Montblanc Jonathan Swift Letošní limitovanou spisovatelskou edici psacích potřeb věnoval Montblanc  Jonathanu Swiftovi, anglicko-irskému spisovateli, básníkovi a esejistovi, často považovanému za nejzásadnějšího anglofonního satirika. »

Calvin Klein: Ocel a zlato

Náramek vyjde na 3090,- Kč Elegantní a "tekoucí", takové jsou šperky kolekce cK coil. Inspirované tvary vytvořenými v kontrastu hry světla a stínu. Unikátně navržený propletený tvar tvoří sofistikovaný design série prstenu, náramku, přívěsku a… »

Gioie et Co: Šperky Tisíce a jedné noci

Šperky s ametysty. Náramek: 3670,- Kč Náušnice 1070,- Kč Umělecké téma inspirované „Arabian nights“ se stává leitmotivem nové řady šperků Gioie et Co, společnosti s osobní vizí „fast fashion“ konceptu. Šperky této kolekce jsou vyrobeny z rhodiovaného stříbra, které… »

Storm: Šperky z oceli

Náramek Heart Charm Bracelet za 1990,- Kč Progresivní značka STORM představuje nový náramek a náhrdelník Heart Charm, které korespondují s osobitým rukopisem této londýnské značky. Jemné, elegantní linie zdobené zirkony v evergreenovém tvaru srdce v kombinaci… »