Hirsch Performance – synergická revoluce

Nenechte se zmást, jde o jeden řemínek – z rubové a lícové strany V dnešní době není jednoduché přijít na trh řemínků s něčím novým a zaujmout v záplavě zboží rozmlsaného zákazníka. Společnosti Hirsch se to podařilo. Jejich nová modelová řada Performance poskytuje, díky… »

LÜM-TEC M53 – naleštěný drsňák

Modely nahoře zleva B19 (bronz), M53 (bronz),  V1 (ocel), M8 (wolfram-karbid) Bronzové nadšení u značky LÜM-TEC nevyvrcholilo pouze modelem B18 a B19, ale do výroby se ještě předtím dostaly i další dva bronzové modely, které se od sebe opět liší pouze barvou číselníku (M53 – černý, M54 –… »

Hirsch Pure – materiálová a tvarová čistota

Hirsch Pure Často se na našem webu objevují recenze kožených řemínků, byl tu i jeden částečně nylonový, ale na gumový tah se podíváme poprvé. »

LÜM-TEC B19 – zelený bojovník

Lüm-Tec B19 Zatímco lidská historie zažila nejprve dobu bronzovou a teprve až potom dobu železnou, americká firma LÜM-TEC začala psát svou historii modely z oceli, následovaly hodinky z wolfram - karbidu až teprve potom zahájila firma dobu… »

Spotřebitelská recenze: TISSOT T-Touch Expert

Až na vrcholu Dosud jsme se do toho nepouštěli. O čem mluvíme? O zveřejňování recenzí, které jste napsali vy, naši čtenáři. Nyní vám tuto možnost nabízíme – seznamte ostatní s tím, jak se vám líbí vaše hodinky, jak fungují,… »