Ulysse Nardin připomíná historickou loď Amerigo Vespucci

Ulysse Nardin Classico Amerigo Vespucci Ulysse Nardin představuje novinku své řady Classico. Tentokráte se v hledáčku zájmu švýcarských hodinářů ocitla proslulá loď Amerigo Vespucci, které značka vzdává hold stejnojmennou časomírou. Žádné hodinářské… »

Raketa White Nights s designem z pera olympijského vítěze

Raketa White Nights jsou edicí modelu Avtomat Classic Dříve hodinářská společnost s roční produkcí v řádech několika milionů kusů hodinek. Dnes vůbec jediná značka svého druhu v celém Rusku. To je Raketa, která po uvedení svého vlastního strojku vábí svěží… »

Značce Frederique Constant se daří. Zaznamenala rekordní tržby

Frederique Constant Heart Beat Calibre FC-945 Silicium v růžovém zlatě Zájem o časomíry s logem Frederique Constant byl v první polovině letošního roku značný. Společnost totiž zaznamenala rekordní tržby, které se meziročně zvedly o více než čtvrtinu. »

Saint Honore Euphoria: elegance, diamanty a zlacení

Saint Honore Euphoria: diamanty a náramek v provedení bi-color Nové dámské hodinky Euphoria z dílen Saint Honore jsou dokonalým mixem dámské elegance a stylu, servírovaným v podobě poduškového pouzdra a ocelového náramku v provedení bi-color. »

Longines má nové čtyřiadvacetihodinovky s minutovým chronografem

Longines Twenty-four Hour Single push Chronograph Pilotní hodinky měly vždy u Longines, značky založené již roku 1832 ve švýcarském městečku St. Imier v údolí pohoří Jura, své pevné místo. A do stejné kategorie patří také novinka Twenty-Four Hours s… »

Nový Graham Chronofighter je chronograf téměř muší váhy

Graham Chronofighter Superlight Carbon v celé své mohutnosti Z centrály tradiční britské hodinářské značky Graham přichází zpráva o zbrusu novém přírůstku ikonické řady Chronofighter. Ta je proslulá mohutnými pouzdry, v případě novinky tomu není jinak. Dovětek Superlight… »

Zannetti Piranha: obří potápky s teakovým číselníkem připlouvají

Zannetti Scuba Art Piranha wood překvapí velikostí i provedením číselníku Italský hodinář Zannetti se sídlem v Římě na letošní sezónu připravil milovníkům hlubinného potápění nový přírůstek své řady Scuba Art. Novinka jménem Piranha Wood připlouvá se vším, co časomíře této… »

Baume & Mercier Promesse si získají každou ženu

Baume & Mercier Promesse je nebývale širokou modelovou řadou Říká se: sto lidí, sto chutí. A platí, že jeden produkt se nikdy nezalíbí všem. Nejinak tomu je ve světě luxusních hodinek. U Baume & Mercier si jsou někdy až neuvěřitelné variability požadavků svých klientů velmi… »

JeanRichard má novinku Chestnut 1681 i tříručkové Aeroscope

Novinka JeanRichard Chestnut 1681 s kaštanovou PVD vrstvou zaujme i manufakturním strojkem JR1000 Tradiční švýcarská značka JeanRichard s blížícím se podzimem oživuje svou nabídku. Nově příchozích je přitom hned několik, nové modely proslulé sportovní řady AeroScope totiž doplňuje časomíra Chestnut 1681, jež… »

Linde Werdelin SpidoSpeed: luxusní chronograf s pavoučí lehkostí

Obě novinky od Linde Werdelin pohromadě Linde Werdelin je nejen výrobcem luxusních náramkových hodinek, v jeho portfoliu zájemci najdou i užitečné nástroje pro hloubkové potápění a trochu překvapivě i pro lyžování. Dnešní článek ale bude o dvojici nových… »