Panerai Radiomir 1940 mají in-house strojek s mikrorotorem

Nové Panerai Radiomir 1940 3 Days Automatic Výstava Watches & Wonders, která proběhla na přelomu září a října v Hongkongu ukázala spoustu novinek z dílen prestižních hodinářských manufaktur. Mezi nimi nechyběla ani Officine Panerai, která krom jiných ukázala… »

IWC v Londýně ukazála nové Portofino střední velikosti

Šéf IWC Kern, Amanda Nevill z BFI ve společnosti Emily Blunt a Christopha Waltze Přední hodinářské značky nepodporují pouze vrcholové sportovce nebo hvězdy stříbrného plátna, obvyklá jsou také spojenectví s filmovými festivaly. Vedení manufaktury IWC se sídlem v Schaffhausenu již tři roky úzce… »

TAG Heuer brzy naostro okusí svět chytrých hodinek

TAG Heuer chystá vlastní chytré hodinky Ačkoli hned několik výrobců smartphonů uvedlo své chytré hodinky již dříve, teprve představení Apple Watch vyvolalo reakci u některých předních švýcarských značek. Jednou z nich je TAG Heuer, jejíž šéf J.C.Biver pro… »

IWC Ingenieur s podpisem pilotů Formule 1 Hamiltona a Rosberga

IWC Ingenieur Chronograph Nico Rosberg a Lewis Hamilton Lewise Hamiltona a Nica Rosberga spojuje mnohé. Oba jsou piloty nejvyšší soutěže Formule 1, která je označována za královskou disciplínu svého druhu. Aktuálně na okruhu společně hájí barvy týmu Mercedes a pojí je také… »

Unikátní Omegy Aqua Terra Goldfinger vydraženy za rekordní sumu

To jsou ony, unikátní hodinky Omega Seamaster Aqua Terra Gold 50th Anniversary Of 007 Goldfinger Legendární postavu Jamese Bonda stvořil Ian Fleming již v roce 1952 v knize Casino Royale. První film s agentem Jejího Veličenstva v hlavní úloze Dr. No byl pak natočen o deset let později. Před dvěma lety tedy filmový Bond… »

Juliana Moore spatřena s hodinkami Ralph Lauren Slim Classique

Ralph Lauren Slim Classique v dámském provedení velikosti 32 mm Americká herečka Julianna Moore se objevila na módní přehlídce Ralpha Laurena, kde mimo jiné ukázala tenkou časomíru z produkce této značky. Ta je doposud širokou veřejností vnímána především jako přední výrobce… »

Baume & Mercier předvádí kouzla s řemínky

Celá trojice řemínků pohromadě K radikální změně ozdoby zápěstí, kterou náramkové hodinky bezpochyby jsou, není mnohokrát nutná výměna časomíry jako takové. Hotová kouzla dokáže i prostá změna řemínku, jež dokáže hodinkám vdechnout zcela… »

Jaeger-LeCoultre v hlavní roli benátského filmového festivalu

Al Pacino během tiskové konference na filmovém festivalu v Benátkách 71.ročník mezinárodního filmového festivalu v Benátkách tradičně hostil hezkou řádku hvězd filmového plátna, mezi nimiž nemohl chybět ani známý herec Al Pacino, který několikrát, a nutno říci že úspěšně, usedl i… »

TW Steel uvádí chronograf s podpisem zpěvačky Kelly Rowland

Kelly Rowland a její nové hodinky z dílen TW Steel Zpěvačka a držitelka prestižního ocenění Grammy Kelly Rowland se stala hlavní  hvězdou večeru, na němž byly představeny nové hodinky TW Steel Canteen s jejím podpisem. Představení se odehrálo v prostorách… »

Modré Nomos Zurich WorldTimer: světové časy v rytmu kroku Swing

Nomos Zurich WorldTimer True Blue - styl Bauhaus, modrá tvář a nový krok Německá hodinářská manufaktura NOMOS představila inovovanou verzi svého před čtyřmi lety uvedeného modelu WorldTimer. Novinka s přídomkem True Blue ale klame tělem a rozhodně není jen původní časomírou s přebarveným… »