Legendární značka – legendární strojek. Tak by se dalo nazvat spojení jedné z nejstarších francouzských značek Saint Honore (125 let), která použila pro svoje výroční modely také kalibr Valjoux 7750.

125 Anniversary

Kromě muskulaturní a výrazné řady 125 Anniversary (obsahuje tři modely z řad: Orsay, Monceau a Hausmann) nás zaujal i model Coloseo Valjoux Automatic Chronograph ve třech provedeních. Od zlatého, přes černé PVD až po pouzdro o průměru 44 mm v oceli. Pro všechny verze je použit strojek Valjoux 7750 se třemi tradičními sčítači a datumovkou na pozici 3.

Coloseo Valjoux Automatic Chronograph

Zvláště výrazné je ve verzi s černým PVD na titanovém pouzdře, které bude nabídnuto v omezené sérii 100 kusů, stejně jako ostatní tři provedení (zlato/ocel). Částečně skeletonový číselník má celkem tři průzory na datový kotouč, takže kromě aktuálního data na pozici 3 vidíte okny na pozici 12 a 6 pohyb dalších dat.

Haussman Regatta

Letos budou uvedeny ještě dvě další verze modelu Coloseo – Black Racing (s tachymetrickou stupnicí pro měření rychlosti do 400 km/h) a trojicí otočných disků na sčítačích). Poslední verzí je dámské provedení Coloseo Chic.

Z řady 125 Anniversary