Právě vychází poslední letošní číslo časopisu Hodinky & Šperky. Nač se v něm můžete těšit? 

Necháme vás nahlédnout do čísla 4/2018. Pokud chcete mít jistotu, že nové a všechna další čísla našeho časopisu získáte, zajistěte si předplatné. Více zde
V rubrice Novinky čísla 4/2018 se například dočtete o modelu Bell & Ross BR 01 Laughing Skull, který je vážně smějící se lebkou. Čtěte více. 
Technika upozorňuje na ruského génia Konstantina Chaykina, který postavil strojek s časem na Marsu. Hurá na rudou planetu.
Zajímavé je jistě pro fandy hodinek Edox, ale obecně potápěčských časomír interview s několikanásobným světovým šampionem ve freedivingu Christianem Redlem. Téma, které má hloubku, a to nejen pod hladinou…

V rubrice Materiály píšeme o bronze, který je nyní doslova hvězdou. Radíme, jak ho vyleštit, stejně jako nechat zestárnout.  
Molnar Fabry Grand Master Skeleton je dalším unikátním kusem slovenské dvojice. Více se o obou slovenských mistrech skeletonů i jejich zajímavém kusu dočtete v rubrice Porovnání.
Značkou, která zaujala řadu českých fandů hodinek je Czapek Genéve, který má kořeny sahající až k české Jaroměři. Stal se vítězem soutěže o nej hodinky 5. ročníku výstavy SEW, na níž naše redakce Hodinky & Šperky zajišťovala doprovodný program, včetně přednášek.    
Zajímá vás Téma - Corum Golden Bridge? Ikona, pojem, jehož kompletní příběh nabízíme.
Nord Zeitmaschine Crossnroll je vskutku mimořádný. Více o něm v rubrice Model. 
Znáte nejslavnější hodinářské designéry? Více se dozvíte v rubrice Top designéři. Tentokrát píšeme také o Vincentu Calabrese. Nesporně je to velký hodinář, ale designér? Jistě! Technika určuje styl. 

Snad nejvíce vypovídající o kvalitě, přesnosti chodu, ale i dalších parametrech hodinek jsou srovnávací testy. Ten zatím posledním se týkal trojice klasických hodinek od IWC, Orisu a Pequignetu. Ve srovnávacím testu se dočtete i to, kolik stojí den rezervy chodu?

Koho přitahují šperky Chopard, dočte s v letošním poslední čísle časopisu Hodinky & Šperky o 25. letech slavné řady Happy Sport, ale také kolekcích nazvaných červený a zelený koberec.