Na pařížském Mondial de l’Automobile in Paris, oznámila švýcarská značka Maurice Lacroix spojení s automobilovou značkou Fiskar Automotive. Maurice Lacroix tak navíc získal dalšího ambasadora, kterým se stal sám Henrik Fisker.

Henrik Fisker (vlevo) a Marc Gläser

Ke spojení s exklusivní automobilovou značkou Marc Gläser, ředitel Maurice Lacroix SA, uvedl: "Jsem nadšený z partnerství s Fisker Automotive. Pro Maurice Lacroix je to fantastická a jedinečná příležitost ke spolupráci a sdílení vizí s jedněmi z nejlepších moderních designérů a vývojářů automobilového průmyslu. Obě firmy mají inovativního ducha a troufalost vyvíjet produkty, které vyčnívají z davu".

Henrik Fisker stojí například za úchvatným designem Astonu Martin Vantage

Henrik Fisker, designér ikonického skvostu Aston Martin V8 Vantage a nyní generální ředitel a spoluzakladatel Fisker Automotive, prohlásil: "Partnerství s Maurice Lacroix shledávám vzrušujícím. Hodinky Maurice Lacroix mne okamžitě nadchly a já věřím žeobě našeznačky budou sdílet tuto pěknou kombinaci krásného designu a výjimečného inženýrství. Naše produkty jsou autentické a sebevědomé... to jsou dvě klíčové ingredience pro výrobu nadčasově luxusních produktů.