Anglická značka Graham oznámila nově uzavřené partnerství se závody GT Asia, které se konají na Macau Grand Prix. Závody známé jako "závody gentlemanů motorsportu" jsou vedoucím šampionátem vozů GT, kterých se s těmi nejlepšími vozy světa účastní nejlepší profesionální jezdci z Asie a Hong Kongu.

Graham nově spolupracuje se závody GT Asia

Závody Asian Supercar Challenge byly založeny roku 2003 klubem supersportů z Hong Kongu. V roce 2009 se závody vyvinuly v GT3 Asia Challenge a byly konány v rámci Asijského festivalu rychlosti (Asian Festival Of Speed)., během kterého se soutěžilo na čtyřech různých okruzích. Dva závody se konaly na okruhu v Šanghaji, dva na Sepangu, jeden na Sentulu, který byl následován prvním závodem na japonském okruhu Autopolis Circuit. Konec sezóny pak uzavíral závod na nejstarším městském okruhu Asie - Macau Grand Prix.

Logo GRAHAM na jednom ze závodních vozů

Sezóna 2011 pak pro šampionát znamenala evoluci vpodobě kombinace závodů GT3 a nově i GT4 Asia Cup. V letošním roce se závody dostaly mimo jiné i na okruhy Suzuka, Autopolis, či na Fuji Circuits v Japonsku.