Ambasador značky Corum, Ben Ainslie, má letos velmi úspěšný rok. Poté, co se stal olympijským šampionem, byl v listopadu vyhlášen delegáty Mezinárodní jachtařské federace (ISAF), Světovým jachtařem roku. Cena ISAF World Sailor of the Year Award je nejvyšším oceněním, jakého lze ve světě yachtingu dosáhnout.

Admiral's Cup Legend 42 Tourbillon Micro-Rotor

Držitel čtyř zlatých olympijských medailí po obdržení ceny prohlásil: "Je to velká čest, hlavně pro ty, kteří mi celou dobu pomáhali," a následně dodal: "Za mnou stojí celý tým, který je tvořen rodinami, přáteli, trenéry a partnery, kteří mi dopomohli k získání letošního zlata. Jsem hrdý, že jsem stanul v řadě neskutečných jachrtařů, kteří byli nominováni na tuto cenu."

Ben Ainslie

K ocenění se samozřejmě vyjádřil i ředitel značky Corum Antonio Calce: "Těším se za Bena Ainslie, který si titul jachtař roku poprávu zaslouží. Značka Corum je opravdu hrdá na to, že má dva výjimečné ambasadory mezi jachtaři, kteří reprezentují naši značku po celém světě. Nominace Bena Ainslie a Loicka Peyrona, a Benovo následné vítězství podtrhují výkony těchto výjimečných jachtařů."

Marie-Alexandrine Leibowitch předvádí benovi nový Admiral's Cup

Ředitelka PR oddělení značky Corum, Marie-Alexandrine Leibowitch, následně upoutala Benovu pozornost modelem Admiral's Cup Legend 42 Tourbillon Micro-Rotor.

Corum Admiral's Cup Legend 42 Tourbillon Micro-Rotor