Na loňském Baselworldu představil Christophe Claret svůj jedinečný výtvor 21 Blackjack, který byl inspirován hazardními hrami a obsahoval ruletu, hru v kostky a především Blackjack. Model 21 Blackjack dal od té doby vzniknout několika dalším verzím. Poslední z nich je Baccara, která pro změnu umožňuje hrát oblíbenou karetní hru Baccarat.

Christophe Claret Baccara

Model Baccara pohání automatický kalibr BCR09 s dvěma pérovníky a 40ti kameny. Strojek dohromady tvoří 538 součástek a mimo jiné se chlubí i šesticí dvojitých keramických kuličkových ložisek. Rezerva chodu tohoto skvostu činí 72 hodin, přičemž kalibr pracuje na frekvenci 28,800 kyvů za hodinu.

Pouzdro je vyrobeno z ušlechtilých kovů a může kombinovat růžové, či bílé 18ti-karátové zlato s titanem páté třídy s černým PVD povlakem. Třetí verze pouzdra pak nabízí místo zlata platinu. Průměr činí 45 mm a vodotěsnost je udávána do 30 metrů (3 ATM).

Rotor má opět podobu kola rulety

Nejvýraznější změna však potkala číselník, který je vyroben z titanu a safíru. Číselník zdobí čínské motivy draka, či tygra. Tyto se objeví až poté, co se na číselník dýchne. Ručky v černém PVD lemují rubíny, oranžový safír, nebo černý spinel. Poslední varianta počítá s ručkami z černé keramiky. Číselník rovněž doplňují tři okénka pro "bankéře", který hraje pomocí tlačítka na pozici 10. Další 3 okénka pak přísluší hráči, který hraje pomocí tlačítka na pozici 8. Pod průhledným dýnkem je, stejně jako u modelu 21 Blackjack, rotor, který má podobu kola rulety a dovoluje tak majiteli hrát další hazardní hru.