Elegantní a "tekoucí", takové jsou šperky kolekce cK coil. Inspirované tvary vytvořenými v kontrastu hry světla a stínu. Unikátně navržený propletený tvar tvoří sofistikovaný design série prstenu, náramku, přívěsku a náušnic. Každý šperk je v provedení z nerez oceli, která klade důraz na pevnou, ale přesto jemnou siluetu, v kombinaci s růžovým zlacením.

Náramek vyjde na 3090,- Kč

Značka Ck doplnila v roce 2004 svůj sortiment výrobků (oblečení, brýle, hodinky) o kolekci velmi nápaditých a jedinečných šperků. Spočátku kolekce obsahovala 4 modelové řady určené pouze ženám, nyní však tato značka nabízí i řady pánské. Evokují vášeň a napodobují ladné obrysy ženského tela. Čisté linie, ladné krivky minimalistického designu v dokonalé harmonii s ušlechtilým materiálem. Šperky Ck prostě nelze přehlédnout.

Cena přívěšku činí: 3220,- Kč

Veškeré šperky jsou vyrobeny z ušlechtilé chirurgické oceli, doplněné dalšími materiály jako jsou sklo, stříbro, syntetické pryskyřice + kůže, polodrahokamy, diamanty (Wesselton). V roce 2006 rozšířila nabídku také značka CKJ Calvin Klein Jeans a uvedla na trh mladistvou kolekci šperků z ušlechtilé oceli.

Prsten vyjde na 1950,- Kč


Cena náušnic činí: 3090,- Kč