Nejznámější německá značka A. Lange & Söhne, sídlící v Glashütte blízko českých hranic, koncem září slavnostně otevřela druhý vlastní butik ve Spojených arabských emirátech. Celkově se tak jedná o sedmý butik této známé saské hodinářské firmy.

Slavnostní otevření butiku. Zleva: Ředitel saské manufaktury Wilhelm Schmid, německý generální konzul v Dubaji, Klaus Ranner, manažer A. Lange & Söhne pro střední východ, Matthieu Dupont

Nově otevřený Butik A. Lange & Söhne v obchodním centru Dubai Mall je zároveň největším butikem této značky. Hosté, kteří se účastnili slavnostního otevření butiku si také mohli prohlédnout novinku v podobě limitované edice, která byla vypuštěna u příležitosti otevření tohoto butiku. Jedná se o Lange Zeitwerk Handswerkskunst. Tento limitovaný model vám představíme během tohoto týdne.

Nový butik v Dubaji

Hosté se během slavnostního otevření mohli také podívat na profesionální práci saského rytce, který jim dovolil, aby se mu dívali přes rameno, když před nimi zdobil kotvu krokového mechanismu.

Lange Zeitwerk Handswerkskunst

Detajlní ruční gravírování i těch nejmenších součástek hodinkové strojku činí z limitovanou edici Lange Zeitwerk Handswerkskunst opravdu výjimečnou. Celkem se vyrobí jen 30 kusů, které budou k dostání pouze v buticích A. Lange & Söhne.

Druhý butik v Arabských emirátech je zároveň největším butikem značky