Informace pro inzerenty

Časopis Hodinky & šperky je originální časopis v České republice s odborným zaměřením na hodinky a částečně na šperky. Přináší nejnovější informace o modelech ze světa hodinek a novinky z dílen věhlasných hodinářských a klenotnických domů nejen pro širokou veřejnost, ale také hodináře a klenotníky.

Pravidelně v každém čísle časopisu čtenáři nacházejí novinky z hodinářských veletrhů a hodinářského průmyslu, technické vymoženosti, historie světových značek i méně známých výrobců časomír. Časopis rovněž vždy přináší originální články, které v jiných časopisech nenejadete. Prostřednictvím reportáží, rozhovorů a speciálně zaměřených článků vás časopis uvede do kouzelného světa „tikajících” zázraků 21. století.

Časopis Hodinky & šperky je určen široké laické veřejnosti, která se zajímá o nejnovější modely, trendy a technické vymoženosti hodinek, dále dovozcům a prodejcům hodinek a šperků, kteří by měli být informováni o hodinářské světové produkci a o nejnovějších technických i designových směrech, o nabídce a poptávce na světovém hodinářkém trhu.

Nejnovější technické a designové prvky v hodinářském průymslu velmi úzce navazují na novinky například automobilového průmyslu, letectví a kosmonautiky nebo na novinky v hight technice a pod.(viz tématické články).

V roce 2008 vyšly čtyři čísla, z toho čtvrté pro velká zájem jako speciál nad stanovený plán.

Od roku 2009 vychází časopis Hodinky & šperky jako dvouměšíčník.

Listování v časopise

Klikněte levým tlačítkem myši na pravý dolní roh časopisu a táhněte stránku doleva - přesně tak, jak listujete pravou rukou v časopise.

A little hint for browsing our magazine on the internet: click on the bottom-right corner of the magazine and drag the page to the left - exactly the same way you turn pages in a paper edition.

Anleitung zum Blättern im Internet: Klicken Sie mit der linken Maustaste auf die untere rechte Ecke und ziehen Sie die Seite nach links - genauso wie Sie mit der rechten Hand die Zeitschrift durchblättern.