Hodinky & šperky magazín

Watch and jewellery magazine

Víte, že je to právě teď čtyřicet let, co se člověk procházel s hodinkami po Měsíci? Znáte značku, která použila pro pouzdro kov z Titaniku? Dovedete odhadnout kolik výrobců se pyšní označením Swiss made? Pokud chcete dostat na tyto a další otázky odpovědi, je tou nejlepší cestou nalistovat stránky časopisu Hodinky & šperky. Výjimečnost tohoto titulu je v kombinaci odbornosti a čtivosti, výrazné moderní grafice postavené na fotografiích. Témata, která najdete v časopisu Hodinky & šperky jinde nehledejte, najdete jen u nás.

Zaměření nejen na hodinky, ale i šperky ještě přirozeně rozšiřuje záběr časopisu. Zároveň přináší informace o nejnovějších modelech ze světa hodinek a novinky z dílen věhlasných hodinářských a klenotnických domů nejen pro širokou veřejnost, ale také hodináře a klenotníky. Pravidelně v každém čísle časopisu najdete jak spotřebitelský test běžně dostupných modelů, tak podrobně popsané technické finesy hodinek se zajímavými komplikacemi. Postupně se seznámíte s historií světových značek, navštívíme ateliéry nezávislých hodinářů. Prostřednictvím reportáží, rozhovorů a tématicky zaměřených článků vás časopis uvede do kouzelného světa „tikajících“ zázraků 21. století.

Jak jsme už napsali - pokud chcete vědět, jaké měli na zápěstí hodinky kosmonauti, jak až hluboko se můžete s některými potopit, které změří rychlost supersportovních automobilů nebo motocyklů – najdete to jen v časopisu Hodinky & šperky. Kdo se zamiloval do „tikajícího“ světa je u nás na správné adrese.

Listování v časopise

Klikněte levým tlačítkem myši na pravý dolní roh časopisu a táhněte stránku doleva - přesně tak, jak listujete pravou rukou v časopise.

A little hint for browsing our magazine on the internet: click on the bottom-right corner of the magazine and drag the page to the left - exactly the same way you turn pages in a paper edition.

Anleitung zum Blättern im Internet: Klicken Sie mit der linken Maustaste auf die untere rechte Ecke und ziehen Sie die Seite nach links - genauso wie Sie mit der rechten Hand die Zeitschrift durchblättern.