Na počet Alfy Romeo

31. Srpen 2010

Sám Giuliano Mazzuoli je majitelem jednoho ze supersportovních vozů Alfa Romeo 8C Competizione (jde jen o 500 kusů), takže nemohl chybět se svým vozem (nazývá je nejkrásnějšími na světě) na přehlídce ve Florencii, kde také představil své hodinky Contagiri. Jsou inspirovány… »

Marťané jsou tady

26. Srpen 2010

Tak by se dal krátce charakterizovat model od americké značky Android nazvaný Alien. Průměr pouzdra je 38 mm, quartzové strojky PC11 jsou od japonského Seika a cena v USA 125 dolarů. Zároveň ale v nabídce této značky najdete celou řadu skeletonů s mechanickými švýcarskými… »

Marc Hayek na Hungaroringu

24. Srpen 2010

Ve dnech 21. a 22. srpna byl na maďarském okruhu v Hungaroringu k vidění také Marc A. Hayek, prezident a generální ředitel prestižní hodinářské značky Blancpain. Proč? Je totiž jedním z jezdců Lamborghini Blancpain Super Trofeo. Výrobce z Le Brassus sponzoroval nejen samotné… »

Eterna: Pulsmetr ožívá

19. Srpen 2010

Ani v době elektroniky není od věci mít po ruce hodinky, podle kterých si můžete změřit puls svého srdce. Kus s touto stupnicí: Vintage Pulsometer Limited Edition 1942 připravila značka Eterna. Jak jsme řekli, ani dnes se lékaři nezříkají tohoto řešení, navíc když je tak… »

Breitling Wingwalkers

17. Srpen 2010

Tohle je název nové letecké skupiny, kterou známá švýcarská značka podporuje. Jde o dvojici letadel a dvojici dívek, které na jejich křídlech předvádějí za letu synchronní show. Samozřejmě nezůstane jen u toho, připravena je i vysoká pilotáž na letounech Boeing Stearman s… »

Hysek do Singapuru

12. Srpen 2010

Kdo by nehledal nové trhy? Proto studio Hysek naopříklad otevřelo v těchto dnech svůj butik v Singapuru. A to v centru nazvaném Marina Bay, což je komplex, za který by se nestyděl ani Las Vegas. Hodinky Jorga Hyseka jsou navrženy, vyvinuty a vyrábějí se ve vlastní švýcarské… »

Ulysse Nardin a 100 ks pro jachtaře

10. Srpen 2010

Ulysse Nardin dobýval díky výrobě námořních chronometrů oceány už po stovky let (založena byla firma roku 1846), nyní to dělá i jiným způsobem, je totiž partnerem exkluzivní Monaco Yacht Show, která se koná v monackém přístavu Port Hercules. Letošní show se bude konat 22.… »

Maurice Lacroix dražil

5. Srpen 2010

Čtvery hodinky byly určeny pro vítěze Charity Golf dne, kterého se v Londýně zúčastnilo 80 známých osobností. Mezi celebritami byla supermodelka Jodie Kidd, hráč ragby Matt Dawson, tenista Tim Henman a TV moderátorka Charlotte Jackson. Ti soutěžili o hlavní cenu: sportovní… »

Consul a datumovka

3. Srpen 2010

Skeletonové číselníky jsou stale módní – otevřít strojek pohledu, a pokud ne, tak alespoň ukázat datové věnce, proč ne?! To si řekla společnost Consul a její model Heritage 7315.04.AG.10.15 našel zajímavou formu zobrazení data. Strojek je švýcarský s automatickým nátahem,… »

2X nových Victorinox AirBoss

29. Červenec 2010

Švýcarský Victorinox, který vloni oslavil 150 let své existence – pravda začátky se váží nejdříve k výrobě nožů – má velký úspěch se sportovně laděným modelem AirBoss. Není tedy divu, že tuto svoji řadu rozšiřuje. Právě nyní představil dvě novinky, které… »