Ocenění pro Corum Miss Golden Bridge

18. Listopad 2010

Krásný, dokonce bychom mohli říct ojedinělý model. Vždyť kolik společností se může pochlubit dámskými kusy, které spojují takovou krásu, s tak vysokým hodinářským uměním. Corumu se to s jeho modelem Miss Golden Bridge rozhodně povedlo, takže není divu, že tento kus… »

Jean-Claude Biver: Ocenění

16. Listopad 2010

Ve švýcarském La Chaux-de-Fonds v International Watchmaking Museu, před auditoriem bezmála 300 lidí byly uděleny ceny Gaia Award švýcarského hodinářského průmyslu. A kdo že byli ocenění? Předně generální ředitel značky Hublot, pan Jean-Claude Biver. Byly oceněny jak jeho… »

Romain Jerome: Vlastní punc

11. Listopad 2010

Proč brát všechno vážně? To si řekl zhruba rok ve funkci generálního ředitele pracující Manuel Emch a dal registrovat značku, která bude dokládat pravost použitých materiálů na hodinkách Romain Jeromé. Jak známo, používají na pouzdra například kov z Titaniku nebo pro… »

Hodinky po Ribbentropovi

9. Listopad 2010

Laurence Marks je světoznámý scénárista žijící ve Velké Británii, který se nedávno na stránkách The Daily Mail přiznal k tomu, že vlastní hodinky pro fašistickém pohlavárovi Ribbentropovi, ministrovi zahraničních věcí, který podepsal vypovězení druhé světové války. V… »

Renato: Viva!

4. Listopad 2010

Stavebnice Lego, i tak bychom mohli nazvat novou kolekci značky Renato Watches nazvanou Viva! Nejen že jde o pestrobarevnou nabídku, ale ještě k tomu s množstvím variant. V sadě za cenu 100 dolarů totiž zákazník dostane celkem osm pouzder plus tahy. Vše je z polykarbonátu, hodinky… »

G. Kern. Šéfem Roger Dubuis

2. Listopad 2010

Richemont group relativně nedávno pohltil značku Roger Dubuis SA, kterou potřeboval pro výrobu exkluzivních strojků. Tehdy byl do čela postaven Matthias Schuler. Ovšem nyní už ho nahrazuje ostřílený a velmi úspěšný šéf IWC pan Georges Kern. Jak se mu bude sedět na „dvou… »

Tarantino a Jaeger-LeCoultre

28. Říjen 2010

Šestý rok za sebou je hodinářská značka Jaeger-LeCoultre sponzorem Benátského mezinárodního filmového festivalu. Ten letošní je v pořadí již 67. Hodinářský výrobce při této příležitosti věnoval šéfovi jury slavnému režisérovi Quentinu Tarantinovi ručně rytý model… »

Ulysse Nardin: Oslava

26. Říjen 2010

Leckdo ví, že majitel značky Ulysse Nardin pan Schnyder má dva domovy: ve Švýcarsku a na Indickém poloostrově, kde žije tento podnikatel a také bývalý novinář (nyní slaví 75 let) se svojí ženou a dvěma dětmi. Takže ani z tohoto hlediska nepřekvapí účast značky na výstavě… »

Panerai: Rivalita vždy

21. Říjen 2010

Informace o tom, že Officine Panerai otevřel nové butiky v Honkongu a Shangai nepatří mezi mimořádně poutavou četbu pro našince. Nicméně mnohé napovídá. Například o tom, kde v dnešní době hledají a nacházejí odbytiště světoznámé značky. Shangajský butik má 68 metrů… »

Valentino: Cesta do ráje

19. Říjen 2010

Eden, je jak známo ráj. Pokud do něj chcete zavést svoji milostivou, je podle módní značky Valentino nutné jí pořídit model Eden. Jde o limitovanou sérii 50 kusů. Prodej začne v listopadu a jde o řadu určenou pro vánoční trh. Do ocelového pouzdra jsou vsazeny ručně broušené… »